Ana Sayfa
» Haberin Devamı...    

 

 

Ülgerler Halı Sergileme Sistemleriyle

HALI TABLO GİBİ SERGİLENİYOR

İsa Ülger: “Duvardan duvara halı sergileme standı, raylı parça halı sergileme standı, yolluk standı, kitap standı, kıvırcık paspas standı, transfer araçları, kriko, rulolu araba vbg. ürünlerimiz sektörde üstün mukavemetli ve hafif sistemler ile, sergileme sorunlarının çözülmesini sağlamaktadır. Ayrıca hizmet ettiği sektörlere teknolojik, yüksek kaliteli ekonomik çözümler sunmaktadır.”

- Ülgerler Halı Sergileme Sistemleri’nin kuruluşu hakkında bilgi verir misiniz?

- 1978 yılında Ankara’da kurulan Ülgerler Halı Sergileme Sistemleri zaman içerisinde bir çok iş kollarında, değişik sektörlerde faaliyetlerini sürdürmüştür. 1999 yılında halı sergileme sistemlerine ilgi ve talep sayesinde (duvardan duvara halı sergileme sistemleriyle bu sektöre adım atmıştır) şu anda; sektörde aklınıza gelecek her türlü stand yapılmaktadır. Halı sektörüne sergileme olarak çağdaş, teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler kazandırarak sektörde kısa sürede güvenilen ve tercih edilen firma olmuştur.

- Ürün gruplarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

- Duvardan duvara halı sergileme standı, raylı parça halı sergileme standı, yolluk standı, kitap standı, kıvırcık paspas standı, transfer araçları, kriko, rulolu araba vbg. ürünlerimiz sektörde üstün mukavemetli ve hafif sistemler ile, sergileme sorunlarının çözülmesini sağlamaktadır. Ayrıca hizmet ettiği sektörlere teknolojik, yüksek kaliteli ekonomik çözümler sunmaktadır. Toplam kalite standartları çerçevesinde müşterilerine en doğru çözümler sunmak ve hizmeti ön plana tutmak temel misyonumuzdur.

RAYLI STAND SİSTEMLERİ

“Raylı halı stand sistemlerin”de temel amaç; kullanılan alanların en ekonomik şekilde kullanımı, satışı veya tanıtımı yapılan halıların tamamının aynı mekan içerisinde alıcının ilgi ve beğenisine sunulmasıdır. Bu sistem özellikle halı, kilim ve yer döşemeleri gibi açıldığında çok yer kaplayan ürün satışında etkili neticeler verir. Müşteriye yeterince ürün ve renk seçeneği sunumundaki zaman kaybını ve oluşabilecek zorlukları tamamen ortadan kaldırır. Kullanımı çok basit ve pratiktir. Satış görevlisinin rahat hızlı ve kendine güvenen bir tanıtım yapmasına etken olur. Ürünlerin düzenli, titiz ve sistemli bir şekilde görülmesine ek olarak kullanışlı dekoratif sağlam ve hepsinden önemlisi ekonomiktir.

Raylı halı stand sistemlerinde dekoratif olmanın yanında sağlam ve kullanım rahatlığı da çok önemli bir özelliktir. Bu stand ürünlerin bir ray sistemi üzerine sabitlenerek hareket etmesi prensibine göre imal edilmiştir. Ray sisteminde ürünün monte edilmesi çok kolay ve hızlıdır. Raylı stand sistemlerinde kullanılan malzemeler ve ölçülendirmeler belli standartlara göredir.

Üretim sırasında sistemin rahat, sessiz  ve uzun süreyle kullanılabilinmesi için tüm olasılıklar hesaplanmıştır. Kullanılan hareketli aksanların kalitesi sistemin kolay ve yüksek bir performansla çalışmasını sağlar. Dekoratif renklerle mekanla uyum kazandırılmıştır.

KİTAP STAND SİSTEMLERİ

“Kitap tipi stand sistemleri”nde çalışma prensibi diğer standlardan daha farklıdır. Uygulama fotoğrafta görüldüğü gibi çok amaçlı kullanım biçimlerine sahiptir. Raylı ve duvardan duvara halı stand sistemleriyle birlikte kullanıldığında mekan içinde bir takım ruhu da oluşturur. Sergileme sırasında kullanılan değişik format ve renk seçenekleri mevcuttur.

Genelde mağaza içinde köşe gurubu olarak tasarlanmıştır. Ürünün hem önün hem de arkasının rahatlıkla görünmesini sağlar. Hızlı ve rahat kullanımıyla müşterilerimizin tercih ettiği bir üründür.

DUVARDAN DUVARA HALI STAND SİSTEMLERİ

Duvardan duvara halı stand sistemlerinde temel amaç, kullanılan alanlarda en ekonomik şekilde yerleşimi sağlayıp, satışı ve tanıtımı yapılan ürünlerin tamamının müşteri beğenisine aynı mekan içinde sunulmasını kolaylaştırmaktadır. Müşteriyi ürün ve renk seçeneği sunumundaki zaman kaybını ve oluşabilecek zorlukları tamamen ortadan kaldırır. Kullanımı çok basit ve pratiktir.

Satış görevlisinin rahat hızlı ve kendine güvenen bir tanıtım yapmasına etken olur. Ürünlerin düzenli bir şekilde görünmesine ek olarak sağlam ve emniyet içinde depolanmasını da kolaylaştırır. (Ürün tamamen demontedir, duvardan veya tavandan bağlanmaya gerek yoktur.)

- Rekabet için düşündükleriniz ve bulunduğunuz rekabet ortamı hakkında bilgi verebilir misiniz?

- Bilinmektedirki piyasaların genişlemesi, aynı türde malı birden çok işletmenin üretmesi sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Piyasaların genişlemesi ise rekabeti artırmaktadır. Bu oluşan rekabet ortamından dolayı Ülgerler olarak gerekli tedbirlerimizi her zaman almakta ve her koşulda hazır durumda bulunmaktayız. Rekabette bulunduğumuz firmalar arasında kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, uygun fiyatlarımız ve çok iyi bir servis ağıyla rekabet ortamında çok iyi bir yerdeyiz. Biliyoruzki günümüzde bu standartları ve özellikleri taşıyan bir ürünlerin rağbet görmesi aşikardır. Ayrıca bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. İmal ettiğimiz her ürünümüz ve yedek parçalarımız fabrika çıkışından önce eksiksiz olarak kontrolden geçmektedir. Önceden de belirttiğimiz gibi müşterilerimize uygun hizmeti, hızlı ve güvenilir teslim zamanını ve en düşük maliyetlerle sunmaktayız. Bu da bizi sektörde ve rekabet ortamında diğer firmalardan üstün ve farklı kılmaktadır.

- İmal ettiğiniz ürünler hakkında yeniliklere ne kadar açıksınız?

- Biz; Ülgerler Halı Sergileme Sistemleri olarak bütün yeni fikirleri ve değişik bakış açılarına sonuna kadar açık bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Günümüzde, yeni ürün projelerinin hala ekip çalışmasından geçmesi, pazardaki ihtiyaçların yaratıcı ve teknik yenilikler ile koordinasyonunun gerekliliğini göstermiştir.

Ülgerler Halı Sergileme Sistemleri olarak müşterilerimiz ile çok yakın bir ilişki içinde olup, ürünü kullanan bire bir müşterilerimizin görüşlerini alıp, ürünlerin üzerinde uygun değişiklikler yaparak daha mükemmeli arıyoruz.

Ülgerler Halı Sergileme Sistemleri olarak, şu anda üç yeni projeyi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bu projeler hayata geçtiğinde halıların teşhirinde doğabilecek halıdaki deformasyonlar, iğne izleri ve daha değişik sorunları ortadan kaldırabileceği gibi, halıların daha pratik sergilenmesi, hem de daha ekonomik hale gelmesi için çalışıyoruz.