Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL

EN ÖNEMLİ VARLIĞIMIZ ADIMIZA DUYULAN GÜVENDİR

Kurulduğu günden bugüne kadar Belice Kimya, kendisine ait 5 bin m2 kapalı ve 1000 m2 açık alana kurulu tesislerinde en son teknolojiyi kullanan makine parkuru ile tekstil kimyasalları tasarımı ve üretimini gerçekleştirmektedir.

2005 yılında kurulan Belice Kimya, yüzlerce ürün çeşidi ve çok sayıda çalışanıyla sektörde fark yaratmayı başarmış, tekstil ve kimya sektörünün önemli bir bileşeni olarak, ekonomiye ve sektöre katkı sunmak adına ciddi işlere imza atmış büyük bir ticari işletmedir. Tekstil sektörüne yardımcı kimyasalların üretimi ve tekstilde kullanılan boya maddelerinin alımı-satımı alanında faaliyet gösteren Belice Kimya, seçkin ve profesyonel hizmet ağı, yapmış ve yapmakta olduğu ArGe yatırımları sayesinde kısa sürede Türkiye’nin önde gelen tekstil kimyasalları üreticileri arasında yerini almış bulunuyor. Kurulduğu günden bugüne kadar Belice Kimya, kendisine ait 5 bin m2 kapalı ve 1000 m2 açık alana kurulu tesislerinde en son teknolojiyi kullanan makine parkuru ile tekstil kimyasalları tasarımı ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Belice Kimya, yüksek teknolojisi ve geniş Ar-Ge imkânları sayesinde sektörde oluşabilecek talepler doğrultusunda dünya kalitesinde ürettiği ürünleri ile yurtiçi ve yurtdışında tekstil ve kimya sektöründe hizmet vermektedir. Ortadoğu ülkelerine ve Türkî Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. Son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar neticesinde günümüzün modern teknolojik makineleriyle donatılmış tesislerinde temizlik ve kozmetik maddeleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. Kimya sektörü ve paralelinde bağlantılı olduğumuz sektörler dinamik bir rekabet ve pazar kapma yarışı içerisindedir. Bizim bu anlamda marka olarak pazardaki konumumuzu nasıl değerlendirdiğimize de kısaca değinmek gerekiyor. Bizi, sektörümüzdeki diğer firmalardan ayıran özelliklerin başında müşterilerimizin firmamıza olan güveni gelmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede çözümler üretmek bu farklılıklarımız arasında yer almaktadır.

Markanın oluşturulması ve korunması mutlaka bir sürece denk geliyor

Marka değerimizi korumak ve bize duyulan güveni sürekli kılmak için olanca dikkatimiz ve gücümüzle üretim üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Her proje için doğru ekip, her ekipte en iyi insanlar

Farklı çalışmalar için hem çalışmanın kapsamı, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibin yönetimi, analiz, tasarım, uygulama ve yönetim, deneyim ve yeteneklerinin dengeli olmasını projenin başarısı için birinci şart olarak görüyoruz. Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan uzmanların nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle uzmanlarımızı ve kadromuzu, konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Kadrolarımızın aynı zamanda hem kendi alanlarında hem de uzman oldukları sektörlerde tecrübeli ve yetkili kişi ve kuruluşlar ile yakın ilişkide olmasına önem verir.

Yaratıcı yaklaşımlar, uygulanabilir çözümler

Her müşterimizin gereksinim ve şartlarının kendine özgü olduğunun bilinci ile başlangıçta taze ve tarafsız bakışımız ile tüm olanak ve sorunları değerlendiririz. Bu değerlendirme bize yönetim, işletme ve teknik konularda yaratıcı ve uygulanabilir çözümler üretebilme olanağı sağlar.

Geleceğimizin güvencesi, sürekli öğrenme tutkumuzdur

Belice Kimya; her çalışanın kendini, işini ve sistemlerimizi sürekli geliştirmesi için uygun ortam hazırlar ve bu konuda ödün vermeksizin çalışmasını bekler. En kıt kaynak olan zamanın, en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalışırız.

Yaşam kalitesini yükseltmede bilim ve teknolojiden yararlanırız

Belice Kimya, müşterilerinin hızla değişen gereksinimlerine cevap verebilmek için dünyadaki en iyi örnekleri, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemenin ve başkalarının deneyimlerinden faydalanmanın gerekliliğine inanır.

Hayal gücünün, yaratıcılık ve atılımın temeli olduğuna inanırız

Belice Kimya, hizmet verdiği müşterilerinin işlerinin yaratıcı çözümler gerektirdiğini bilir; ürettiği çözümlerin uygulanabilir olmasına ve farklılık yaratabilmesine özen gösterir.

Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır

Belice Kimya, müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile takım ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Müşterilerimizin başarısının, toplumumuzun ve ülkemizin başarısı olarak yayılacağına ve yaşam kalitesini artıracağına inanırız.

Görevimiz değer yaratmaktır

Belice Kimya’nın hedefi, müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstlendiğimiz her işi ’’en iyi’’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız. Yeni yıl yeni beklentileri de beraberinde getiriyor ister istemez. 2013 yılı mutlaka yeni beklentiler peşinde olduğumuz, hedefler koyacağımız, üretim ve rekabet anlamında ivme kazanacağımız bir yıl olacaktır. Bunu şimdiden ve tüm içtenliğimizle söyleyebiliriz. Gerek iç pazarın durumu gerekse uluslararası pazarlara ilişkin beklentileri analiz ederek vardığımız sonuçlara bakacak olursak, satış ve pazarlama gücümüz, marka değerimiz ve rekabetçi özelliklerimizi doğru bir şekilde değerlendirerek yeni yılı oldukça başarılı geçireceğimize şimdiden inancımız tamdır. Komşu ülkeler sorununa değinmek gerekirse, Türkiye’nin bölge ülkeleriyle olan sorunları ister istemez bizi ve dolayısıyla bölgemizi etkilemiş bulunuyor. Komşu ülkelerde çıkan iç karışıklar elbette ihracatımızı ve yurtdışı pazarımızı da etkiledi. Bu gibi durumlara daima hazırlıklı olmak gerektiğini bilen ve uzun vadeli hesaplamalarını buna göre şekillendiren bir anlayışla çalışmakta olmamız bizim için bir avantaj. Belice Kimya olarak bunun bilincinde hareket ediyor ve daima yeni pazar araştırmaları yapıyoruz. Elbette yakın bölgelerde ve komşu ülkelerde yaşananlar pazarı olumsuz olarak etkilemiyor diyemeyiz. Buna karşın doğru çalışma tarzıyla bu gibi aksaklıkların üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz.

07.03.2013
Bu haber 81122 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar