Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
GÜNEYLİ MAKİNE İHRACAT İÇİN YENİ PAZARLAR

Mesut Günay: “2010 yılına ihracata ağırlık vererek başladık ve bu anlamda çeşitli yabancı ülkelerde bayilikler dağıttık. Daha fazla ihracat yapmak ve bayilik ağını geliştirmek bizim için büyük önem taşımaktadır dolayısıyla bu alanlardaki çalışmalarımız artarak devam etmektedir.“

Kısaca sizi ve firmanızı tanıyabilir miyiz?

Güneyli Makine, halı overlok, halı saçak ve Topbaşı makinelerinin ithalatını yapmakta ve bu makineleri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında satışa sunmaktadır. Uzun yıllardır halı piyasasına bu anlamda hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz kaliteli hizmetlerin sonucunda müşterilerimizin takdirini kazanarak içinde bulunduğumuz sektörün ön sıralarında yer almayı başaran nadir bir firma olarak göze çarpmaktayız.

Ürünlerinizden ve özelliklerinden bahseder misiniz?

Hizmet verdiğimiz ürünler sırasıyla: Liberty halı overlok makinesi, halı saçak makinesi, topbaşı makinesi,

Titan halı overlok ve halı saçak makineleridir.

Güneyli Makine olarak 2010 yılı hedeflerinizi öğrenebilir miyiz? 2010 yılının ilk döneminde bu hedeflerinizin ne kadarını gerçekleştirdiniz?

2010 yılına ihracata ağırlık vererek başladık ve bu anlamda çeşitli yabancı ülkelerde bayilikler dağıttık. Daha fazla ihracat yapmak ve bayilik ağını geliştirmek bizim için büyük önem taşımaktadır dolayısıyla bu alanlardaki çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı satışlarınızı arttırmak için yaptığınız çalışmalar nelerdir?

Satışlarımızı artırmak için mümkün oldukça yurtiçindeki ve yurtdışındaki fuarlara katılmayı hedeflemekteyiz. Fuarlara katılarak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı hem daha yakından takip edilme imkânını buluyoruz hem de piyasadaki diğer rakip firmaların yapmış olduğu çalışmaları ve ortaya çıkan ürünlerini gözlemleme fırsatını yakalamış oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla servis araçlarımız yurtiçinde 5 farklı bölgede hizmet vermektedir. Yurtdışındaki müşterilerimizi kısa aralıklarla ziyaret ederek onları kampanyalarımız konusunda devamlı bilgilendirmekteyiz.


12.05.2010
Bu haber 11297 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar