Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
HKS PELUŞ HALI HAYAL GÜCÜNÜ ZORLAYAN HALILAR
Havva Bayrakçı Sarı: “Üretimimize gösterdiğimiz ihtimamı, bayilik seçimimizde de gösteriyoruz. Nitelikli hizmet veremedikten sonra, adınızı duyurmak bir başarı kıstası değildir. Alt yapıyı oluşturarak, sağlam adımlarla, belli noktalarda, güvenilir kişilerle çalıştığınızda, hayal ettiğiniz zafer er ya da geç sizin olacaktır.“


Öncelikle HKS’nin kuruluşundan biraz bahseder misiniz?

HKS 1998’de kuruldu. Daha önce bizde peluş halı yoktu. Halı saçak muhafazası, halı kılıfı ve çeşitli halı aksesuarları mevcuttu. 2003’ten itibaren peluş halı ağırlıklı çalışmaya başladık.

Bildiğiniz üzere peluş, tekstil sektöründe; montların yakalarında, kollarında ya da oyuncak sektöründe; peluş kedi, köpek, ayıcık, vs. şeklinde karşımıza çıkardı. Biz de peluştan halı yapma fikrini öne sürdük. Piyasadaki bayilere birkaç numune yolladık. Sevindirici ve yoğun bir talep karşısında doğru yolda olduğumuzu anlayıp, peluş halı üretimine geçmeye karar verdik. fiimdi tüm dünya peluşu halı olarak da biliyor ve tanıyor. Esasında peluşun halı olarak doğuş yeri HKS Peluş Halı’dır.

Türkiye’de peluşu halı sektörüne kazandıran ilk firma siz misiniz?

12.05.2010
Bu haber 13226 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar