Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
AVUSTURYA’DA TASARIM SEMİNERLERİ

Avusturya’nın ünlü kilim üreticisi Designer Rug, düzenlediği renkli seminerler ile hemAvusturya tasarımlarını destekliyor hem de birlikte çalıştığı iş ortağı firmaları ve tüketiciyitasarımlar ve üretim süreçleri hakkında aydınlatıyor.

İş dünyası ve tüketici için farklı içeriklerdenoluşan ve geçtiğimiz günlerdedüzenlenen iki ayrı seminer, DesignerRug’un kendi tasarımları vekurumsal kimliği için de büyük birartı kazandırdı.

Avusturya’nın önde gelen kilim üreticisiDesigner Rug, Avusturya tasarımlarınıdesteklemeye ve tanıtmayadüzenlediği bir dizi seminer iledevam ediyor.

Avusturya tasarımlarını ön planaçıkaran bu seminerler, insanları fizikselve duygusal olarak etkileyen olayları,doğa ve doğada bulunan nesnelerleolan deneyimleri, renklerin bizeanlattıklarını ve insanların güzel birşey gördükleri zaman hissettikleriduyguları keşfetmeyi amaçlıyor.

İş dünyası ve tüketiciler için ayrıprogramları kapsayan iki seminer,amaçlarıyla da birbirinden ayrılıyor.Tüketiciler için oluşturulan ilk seminertasarım öğrencilerini de kapsıyor.

Designer Rug’un eski ve yeni müşterilerineyönelik olan ikinci seminer ise,onların çevreyle bağlantıya geçmelerinisağlayan bir programdan oluşuyor.

İngiltere’de dünyanın en heyecanverici ve gelecek vadeden tasarımcılarındanbiri olarak kabul edilenAvusturyalı tasarımcı SimoneLeAmon, seminerin önemli isimlerindenbiri oldu.

Halı tasarımı dışında,mobilya, aksesuar, aydınlatma vemücevher gibi çok farklı alanlardada eserleri bulunan LeAmon, seminerdeheyecan verici tasarım süreçlerihakkında bilgi verdi.

Seminerin bir diğer önemli ismi ise,markanın tecrübeli tasarımcısı LiaPielli oldu. Lia Pielli, LeAmon gibikendi tecrübeleri ve tasarımları hakkındakatılımcıları aydınlattı.

Julie Paterson da seminerin ünlü isimlerindenbir diğeriydi.

DinosaurDesigns’ın ünlü tasarımcısı JuliePaterson, yaratıcı süreçleri anlattığıseminerde kendi tasarımları hakkındada bilgi verdi.

Dinosaur Designs, Cloth’tan AkiraIsogawa, Easton Pearson, MinniePwerle ve Vixen&Catherine Martin’intasarladığı kilimlerin de sergilendiğiseminerler, büyük ilgi gördü.

Seminerler, Avusturya tasarımlarınıtanıtmanın yanı sıra Designer Rug’unkendi ürünlerinin yarattığı algı vemarkanın kurumsal kimliği için debüyük bir başarı sağladı.

27.07.2011
Bu haber 11443 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar