Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
YENİ ÜRÜNLER YENİ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

Hulusi Uğur: “Bu seneki Ortadoğu Halı Fuarı’ndan beklentimiz, firmamızın tanıtımınıyapmak, halen çalıştığımız müşterilerimizle görüşmek ve tabii ki yeni müşterilerle tanışmak.”

Türkiye’nin ilk polipropilen elyaf üretim tesisine sahip olan Elsan Elyaf, 1974 yılından bugüne sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniliklerin peşinde koşan ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışıyla pekiştiriyor.

Merkez ofisi İstanbul Çamlıca’da bulunan Elsan Elyaf, Ortadoğu Halı Fuarı’nda yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Elsan Elyaf’tan Hulusi Uğur, dergimiz için yeni ürünleri ve Ortadoğu Halı Fuarı’ndan beklentileri hakkında bilgi verdi.

Öncelikle fuarlar firmaların yeni ürünlerinin tanıtılmasında çok yararlı oluyor.

Ortadoğu Halı Fuarı, bu sene katıldığımız üçüncü fuarımız olacak ve bu fuarda yeni ürün olarak çelik tabanlı, yeni desenli non-woven halılarımızı tanıtacağız.

Ülkemizde ilk defa 4 metre eninde çelik taban olarak desenli halı üretilmektedir. İthal ürün olarak piyasalarda kullanılan halıların yerine yerli üretimin tercih edileceğini düşünmekteyiz.

Ortadoğu Halı Fuarı, adı üstünde Ortadoğu müşterileri ile tanışmak için çok iyi bir fırsat. Yeni renklerle tüm duvardan duvara ürünlerimizi bu fuarda sergileyeceğiz. Desenli riplerimizin yanında yeni scroll buklemizi de alıcılarla ilk defa buluşturacağız.

Bu seneki Ortadoğu Halı Fuarı’ndan bizim beklentimiz, firmamızın tanıtımını yapmak, halen çalıştığımız müşterilerimizle görüşmek ve tabii ki yeni müşterilerle tanışmak. Yıl içerisinde telefon, mail ve faks ile müşterilerle irtibatımız devamlı olmakta ama fuarlar sayesinde karşılıklı görüşmek daha iyi oluyor.

Ayrıca fuarlarda tüm ürünler yan yana teşhir edildiği için, çoğu müşterimiz ürettiğimiz ürünleri fuarlarda görüp sipariş etmekte.

Bu da satışlarımızın artmasına sebep olmaktadır.

Fiyat rekabeti son hızla devam etmekte ve iç piyasada bu rekabet tamamen satışı etkileyen en önemli unsur haline gelmektedir.

Maalesef kalite, dayanıklılık, çeşitlilik ikinci plana atılmış durumda.

Dış piyasalarda da tabii ki fiyat rekabeti var ama ürün geliştirip ve standart ürünleri yaptığınız takdirde tercih edilen bir isim olmaya başlıyorsunuz.

Ortadoğu Halı Fuarı’nın bu yıl, bol yabancı katılımlı bir fuar olması dileğimizdir.

14.09.2011
Bu haber 11358 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar