Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
DERİ HALIYA YÖN VEREN ÇİZGİLER

Erol Öztürk: “Ürünlerimiz Pelux markası adı altında, özel tasarım ve özel ebatlarladeri halıya yön vermeye devam ediyor.”

Son yılların yükselen trendlerinden deri halı, farklı kombinasyonlar ve tasarımlarla etkinliğini sürdürüyor.

Deri halı modasına yön veren isimlerden biri de Pelux Halı… Deri halı üretiminde yurt içi ve yurt dışında sağladığı başarıyı, farklı tasarımlarıyla bir adım daha ileriye taşıyan Pelux Halı, uzman kadrosu ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla kendi modasını yaratmayı başarmış bir isim.

Ortadoğu Halı Fuarı’nda yeni ürünlerini ziyaretçilere sunacak olan Pelux Halı, farklı kumaşların özel kombinasyonlarından oluşan tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Pelux Halı’nın yenilikleri ve ürünleri hakkında Erol Öztürk’ten bilgi aldık.

Pelux Halı, 2001 yılında kurulan Eleteks firmasının markasıdır. Firmamız, 2001 yılında Eleteks Latex Kaplama Merkezi’ni kurdu.

Eleteks Latex Kaplama Merkezi’nin amacı zeminde kaymayı önlemeyi sağlayan çalışmalar yürütmektir. Merkezimiz, bugüne kadar binlerce metre latex dökümü yaparak Türkiye’nin en kapsamlı latex döküm merkezi haline geldi.

Yurtdışında da Pelux markası, adından övgüyle söz ettirmeye başlamış bulunmaktadır. İhracata yönelik çalışmalarımız 10 yıldır hızla sürüyor.

Dünya halı pazarında hızlı bir değişim söz konusu.

Firmamız halı tasarım alanındaki bu hızlı değişikliklere geniş ürün gamı ve farklı desen seçenekleriyle, kalitesinden ödün vermeden ayak uydurarak hızla büyümeye devam ediyor.

Ürünlerimiz Pelux markası adı altında, özel tasarım ve özel ebatlarla deri halıya yön vermeye devam ediyor.

Alanında uzman ekibimiz ve titizlikle sürdürülen Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde her yeni koleksiyonda daha iyi ve daha kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyoruz.

Ürünlere yeni bir boyut kazandırmak için Ar- Ge çalışmalarımızla paralel olarak tasarımlarımızda yaratıcı fikirleri ve tasarım ruhumuzu kullanmaya özen göstermekteyiz. Bundan dolayı da deri halı sektöründe iç piyasada ve yurt dışında ön plana çıkıyoruz.

Bugünlerde ise, bu çalışmalarımızın eseri olan yeni ürünlerimizi Ortadoğu Halı Fuarı’nda sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ürün gruplarımız arasında deri halı ve kaymaz tabanlı halılar, paspaslar ve klozet takımları gibi ürünleri sayabiliriz.

Yeni ürünlerimiz ise, kabartmalı halılar, deri ile nakışın ve diğer farklı kumaşların buluştuğu spor halılardır. Ortadoğu Halı Fuarı’nda yeni ürünlerimizi ziyaretçilerin beğenisine sunmayı ve bayi ağımızı genişletmeyi amaçlıyoruz.

14.09.2011
Bu haber 12568 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar