Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
EN YENİ MAKİNA ORTADOĞU HALI FUARI’NDA SERGİLENİYOR

İlhan Dağdeviren: “Ortadoğu Halı Fuarı katılımcılarına şimdiden, bu zamana kadarolmayan bir makinayı çalışır durumda sergileyeceğimizin haberini vermiş olmanıngurur ve heyecanını taşımaktayız.”

Ortadoğu Halı Fuarı’nda ziyaretçilerini üretimini geçen sene gerçekleştirdiği, dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan çalışır durumdaki prototip bir makinayla karşılamaya hazırlanan Anmak Makina, fuar boyunca tüm yeniliklerini sektöre tanıtmaya hazırlanıyor.

Kurulduğu günden bugüne işbirliği içinde olduğu üreticilerin hayatını kolaylaştıran, zaman ve iş gücü kazandıran güvenilir çözümleriyle de ön plana çıkan Anmak Makina, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş yeni bilgisayarlı otomatik halı oyma makinasıyla da bu misyonunu sürdürüyor.

Anmak Makina’dan İlhan Dağdeviren, dergimiz için Ortadoğu Halı Fuarı’na nasıl hazırlandıklarını ve fuarda sunacakları yenilikleri anlattı.

Ortadoğu Halı Fuarı’na, imalatını geçen sene yapmış olduğumuz dünyada imalatı ve satışı olmayan, Türk Patent Enstitüsü tarafından da tescillenmiş ve de koruma altına alınmış bilgisayarlı otomatik halı oyma makinasının, 1 metreye 2 metre ebadındaki halıları oyabilen, fuarda katılımcılara çalışır olarak sergileyeceğimiz prototip bir örneği olan makinaylakatılacağız.

Bunun yanı sıra, yine imalatına geçtiğimiz birkaç yeni makinanın broşürü ve kataloğu da mevcut bulunacak. Katılımcılara şimdiden, bu zamana kadar olmayan bir makinayı çalışır durumda sergileyeceğimizin haberini vermiş olmanın gurur ve heyecanını taşımaktayız.

Yeni ürünlerimizin içinde biraz önce de söylediğimiz gibi dünyada ilk kez firmamız tarafından yapılan bilgisayarlı otomatik halı oyma makinasının yanı sıra, komple halı bitirme makinalarının imalatı ve firmamız tarafından modernizasyonu ve de geliştirilmesi yapılarak üretimine başladığımız diğer makinalarımız da mevcuttur.

Bu makinaların tanıtımı fuara gelen misafirlerimize veya internet sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimize fuartarihinden itibaren duyurulacaktır.

Ortadoğu Halı Fuarı’ndan beklentilerimiz; halı üretimi yapan başta Gaziantep’li ve Gaziantep dışındaki şehirlerden veya ülkelerden gelen ve halı imalatı ve satışı yapan insanların bir halı tezgâhtan çıktıktan sonraki aşamaları yerine getiren, halı bitirme hattı makinalarının imalatının şehrimizde yapıldığını ve de nasıl çalıştığını görmesini istiyoruz.

Halı sektörünün bugün geldiği noktayı görmeyen veya bilmeyen insankalmamıştır diyebiliriz.

Gaziantep şehrimizde halıcılık sektörünün buralara gelmesinde firmamızın büyükrolü olduğuna inanıyorum.

Çünkü firmamızın ve halı imalatçılarımızın Gaziantep’te ikamet etmesini büyük bir avantaj olarak görüyorum. Bu avantaj halı imalatçılarımıza zaman, üretim, iş gücü ve de kalite olarak enkısa sürede dönmüştür.

Son olarak firmamızın misyon ve vizyonundan bahsederek, yeniliklerimizi anlatmaya daha sonraki sayılarda da devam edeceğimizin şimdidenmesajını vermek istiyorum.

Daha kaliteli makinalar yapabilmemiz için bizim halıcılara, daha kaliteli halı yapabilmeleri için de halıcıların bize ve bizim gibi makina imalatçılarına ihtiyacı olduğunun unutulmamasını temenni ediyorum.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, teknolojik alt yapı üstünlüğümüz, ürün çeşitliliğimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ile sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedef alarak sektörde doğru ve kalıcı çözümlerle katma değer sağlayan birşirket olmak, öncelikli hedefimizdir.

Halı üretim makinaları sektöründe, tüm paydaşlarımıza ilişkin kurumsal sosyal sorumluluğumuzu ve etik çalışma ilkelerimizi göz ardı etmeden mevcut ve olası müşteri talep, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hızlı ve doğru çözümler üreten lider bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

15.09.2011
Bu haber 11983 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar