Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
TEKNİK DESTEKTE SINIRSIZ HİZMETR

Hamit Deliaslan: “Bizi diğer isimlerden ayıran en önemli özelliğimiz profesyonellikanlayışımız. Bünyemizdeki profesyonel insanlarla sunduğumuz teknik servis, genişlettiğimizyeni binamızda artarak devam ediyor. 7/24 hizmet anlayışıyla sektörümüzehizmet veriyoruz.”

Sunduğu hizmeti 7 gün 24 saat sürdüren, verdiği teknik destekle müşterilerine her an yanlarında olduklarını hissettiren Teknotech Mühendislik, bu yönüyle çalıştığı firmalar için kusursuz bir çözüm ortağı oluyor.

Teknotech Mühendislik, kendisini hizmet sunduğu markaların bir parçası olarak görüp, onlar için en iyisini sunmayı amaçlıyor.

Ortadoğu Halı Fuarı’nda tanıtacağı yeni ürünlerle yeni müşterilere ulaşmayı hedefleyen Teknotech Mühen-dislik, elektronik kart tamiri ve yedek parça konusunda da liderliğe oynuyor. Teknotech Mühendislik’ten Hamit Deliaslan, Halı Dergisi için sundukları hizmet ve şirket profilleri hakkında bilgi verdi.

Sürekli gelişim ve sürekli değişim anlayışıyla halı sektörüne teknik hizmet konusunda hızlı, kararlı ve uygun çözümler sunuyoruz. Ortadoğu Halı Fuarı’nda tanıtacağımız yenilikler daha çok yeni ürünler olacaktır. Halı ve iplik makinalarında kullanılan elektronik malzeme konusunda ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.

Ortadoğu Halı Fuarı’ndan beklentimiz, müşterilerimizin taleplerini almak ve yeni müşteriler edinmek olacaktır. Gaziantep’in giderek halı sektöründe lider konuma gelmesiyle birlikte şehrimiz kalkınıyor. Bu yılki büyüme oldukça tatmin edici.

Umarım önümüzdeki senelerde de bu gelişim ve büyüme artarak devam eder. Bununla birlikte bu fuara daha çok katılım ve önem verilmesi gerekiyor. Bizi diğer isimlerden ayıran en önemli özelliğimiz profesyonellik anlayışımız.

Bünyemizdeki profesyonel insanlarla sunduğumuz teknik servis, genişlettiğimiz yeni binamızda artarak devam ediyor. 7/24 hizmet anlayışıyla sektörümüze hizmet veriyoruz.

Dünyada halının liderliğine soyunan şehrimizle birlikte biz de elektronik kart tamiri ve yedek parça konusunda liderliğimizi sürdürme kararlılığında emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

15.09.2011
Bu haber 11293 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar