Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
APEX’TEN SIMSICAK HALILAR!
Müşterilerinde aidiyet hissi yaratacak bir marka anlayışıyla yola çıkan Apex, geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri, gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşturdu.
Apex, takipçilerini yeni halı koleksiyonlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.
Bu kez çocuklar için Kidex adlı ürünü piyasaya çıkaran Apex, bu ürününü yedi farklı hayvan figürü ile sunuyor. Çocukların üzerinde oynarken, bir yandan da eğlenebileceği Kidex, anne babaların çocukları için tercih edebileceği ürünler arasında.


Posto ise bildiğimiz kuzu postu görünümünde. Yumuşak dokusu sebebiyle, pek çok kişinin tercih sebebi olan yapay kuzu postlarını, Apex beş farklı renk alternatifiyle tüketiciye sunuyor. Tekli ve ikili olmak üzere doğal kesim ebatlarına sahip olan Posto, mekanlarına sıcak bir hava katmak isteyenlerin tercihi olacak gibi görünüyor.
Biraz vintage, biraz modern ve biraz da klasik olmak istiyorsanız, Apex’in ürettiği doğal dana derisi halı tam size göre... Doğal dana derisi, birlikte kullanıldığı tüm mekanlara asil bir hava katar. Farklılığı, asilliği ve aynı zamanda doğallığı yakalamak isteyenler, doğal dana derisi halıları tercih edebilir.
Flat ise Apex’in başka bir ürünü… Bu ürün özenle seçilen Yeni Zelanda yününden, el tezgahlarında dokunuyor. Zarif hatlı motifler, el oyması işçiliği ve elle yapılan hassas bitimlerle, Flat iddialı kişilerin tercihi…
Apex 2012 yılında da ürünleri ile farklılık yaratacak markalardan biri. Farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, koleksiyonların farklı model ve ebat seçeneklerine Apex Halı’nın web sitesinden ve Apex iphone uygulamasından ulaşabilirler.
10.04.2012
Bu haber 12179 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar