Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
AVM’LERDE “EBRU SHOW” BAŞLADI!
Ar-Ge ve inovasyona verdiği önem ile tanınan Royal Halı, Ebru Halı ile tüketicileri buluşturuyor. Ebru Halı’nın yapılışına ilişkin “Ebru Show” AVM’lerde tüketici ile buluştu.

Ebru Halı ile dünyada bir ilke imza atan Royal Halı, bu konuda tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Royal Halı bu ilgiye cevap vermek için Türkiye genelindeki AVM’lerde “Ebru Show” düzenledi. Bu gösterilerin ilkini 4-5 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenleyen Royal Halı, her yaştan izleyiciyi şaşkına çevirdi.
Ebru Show’u büyük bir ilgi ile izleyen izleyiciler, bu gösteride kendi halılarını yapma fırsatını buldular. İzleyenlerin yaptıkları Ebru Halılar, Royal Halı tarafından izleyicilere hediye edildi. Ayrıca Ebru Halı Yetkilileri, geçmişten günümüze kadar gelen Ebru sanatı hakkında izleyicileri bilgilendirme fırsatını yakaladılar. Ebru sanatını ve renklerin suyun üzerinde aldığı motiflerin nasıl halıya dönüştüğünü gösteren Ebru Halı Yetkilileri, tüketicilere renkli anlar yaşattılar.

Royal Halı & Pierre Cardin Halı Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır, Ebru Show’a gösterilen büyük ilgi nedeni ile bu gösterileri Türkiye’de birçok AVM’de yapmayı planladıklarını açıkladı. Ebru sanatının halıya uygulanması ile dünyada bir ilke daha imza attıklarını söyleyen Yıldır, “Beş kişilik bir ekip tamamen bu işle ilgileniyor. Akrilik halının normalde sonradan boyanamama gibi bir özelliği vardı. Biz bunu Ebru sanatı ile çözdük” dedi.
10.04.2012
Bu haber 11332 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar