Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
METREKARE RUG ART’LA CANLANAN SONBAHAR

Dünyaca ünlü halı tasarımcısı Jan Kath\'ın el tasarımı özel halılarının Türkiye distiribütörlüğünü yürüten Metrekare Rug Art, Mauro serisine kattığı ara koleksiyon ile grinin gizemli büyüsünü farklı seçeneklerle sunuyor.

Metrekare Rug Art, dünyaca ünlü halı tasarımcısı Jan Kath\'ın sonbaharın dokunuşlarını kattığı Mauro Koleksiyonu ile grinin gizemli büyüsünü evleriniz ve mekanlarınız ile buluşturuyor.

Ürünlerinde, kanserojen madde içermeyen İsviçre boyaları, doğal kök boya, ipek, ısırgan otu lifi, kenevir gibi farklı malzemeler kullanılarak özel olarak elde üretilen tasarım harikası halıların ev sahibi Metrekare Rug Art, tüm zevk ve mekanlara uygun sağlıklı halılarını, estetik, güzellik ve kusursuzluktan ödün vermeyen kullanıcıları için Maçka\'daki showroomda sunuyor.

Koleksiyonlarındaki halıların tümünde istenilen tasarım, ebat, renk ve düğüm konfigürasyonunu sunan Metrekare Rug Art, eşsiz ara koleksiyonu içinde ebat, renk ve düğüm konfigürasyonu sunuyor. Ayrıca ürünlerinde yaklaşık 125\'e yakın renk alternatifi içerisinden dilediğiniz renk armonisine ulaştırılabiliyor. Tüm koleksiyondaki tasarımlar modern çizimlerin klasik motiflerle harmanını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Metrekare Rug Art\'ta bulunan koleksiyonlar da yer alan alternatifler ile eviniz ya da iş yeriniz de yaşam tarzınız, zevkleriniz ne olursa olsun sizin de beklentilerinizi karşılayacak birçok seçenek bulunuyor.

11.11.2008
Bu haber 11949 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar