Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
HALI SEKTÖRÜNÜN VAZGEÇİLMEZİ: EZER TİCARET
Ezer Ticaret, önceliği her zaman için kaliteli hizmet vermek olan ve bu konuda kaliteyi, tedarikle bütünleştiren bir firma olarak çalışmalarına devam ediyor.

3. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yeni sosyal tesislerde faliyet gösteren Ezer Ticaret, 1960 yılından beri halı sektörüne hizmet veriyor. Her türlü dokuma tezgahlarının jakar, harniş (şark ipi) bakım ve montaj faaliyetlerini profesyonel ve geniş ekibiyle sürdürüyor.

Yaptığı kaliteli ürünler ve montajlarla Ezer Ticaret halı firmalarının vazgeçilmezi haline geldi. Türkiye genelinde 130’u aşkın firma, yurtdışında birçok ülkeden onlarca firmaya hizmet veren Ezer Ticaret iç ve dış ticarette etkin rol oynuyor. Ezer Ticaret’in sahibi halı piyasasında Şarkçı Ayhan olarak bilinen Ayhan Ezer, Ezer Ticaret’i sektöründe öncü firma yapmıştır. Ezer Ticaret, önceliği her zaman için kaliteli hizmet vermek olan ve bu konuda kaliteyi, tedarikle bütünleştiren bir firma olarak çalışmalarına devam ediyor. Ezer Ticaret edinmiş olduğu tecrübe ve istikrarlı büyüme ile Türkiye ve Dünya da sektörün güven veren kuruluşlardan biri haline geldi.
10.09.2012
Bu haber 11632 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar