Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
HIZLI SERVİS, KALİTELİ VE STANDART ÜRÜNLER
Ahmet Balsu: “Firmamızda Masterbatch için kalite ve müşteri ihtiyaçları, her zaman ilk önceliğimiz ve odak noktamızdır. Tüm faaliyetlerimizde, girdilerimizde ve ürünlerimizde kalite ile standart süreklidir.”

Tayf Kimya olarak, 2004 yılında özellikle halı ipliği ve “Nonewoven Sektörü” için masterbatch üretmeküzere kuruldu. Halen 2011 yılında taşındığımız Gaziantep 2. OSB’deki 10.000 m2 alanlık yeni tesisimizde faaliyetimizi ve yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. 1.400 ton olan mevcut kapasitemiz devam etmekte olan yatırımlarla 2013 yılı için 2.000 tonun üzerine çıkacaktır. Yurt içi pazar payı sürekli artışta olan Tayf Kimya 2012 yılsonu ihracatını %50 arttırmayı hedeflemektedir. Birlikte çalıştığımız firmaların Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunmak için her zaman hızlı servis, kaliteli ve standart ürün sunmaktayız. Halı ipliği arşivimizdeki on beş binin üzerinde olan renk sayısıyla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ortadoğu Halı Fuarı’nda müşterilerimizle sıcak temasımızı devam ettirip, fuar süresince olabilecek çalışmalara destek vereceğiz. Ayrıca bu fuar yurt dışı katılımcılarla irtibatımızı güçlendirerek gelecekteki hedeflerimizin gerçekleşmesine de yardımcı olacaktır.

Son olarak şunları eklemek isterim ki, firmamızda “Masterbatch” için kalite ve müşteri ihtiyaçları, her zaman ilk önceliğimiz ve odak noktamızdır. Tüm faaliyetlerimizde, girdilerimizde ve ürünlerimizde kalite ile standart süreklidir. Ayrıca da her an kontrol edilmektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin tercih ettiği, yükselen bir tedarikçiyiz.
10.09.2012
Bu haber 11139 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar