Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL

HEDEF: KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN BÜYÜMEK

Yurtiçi pazar payı hızla artan Tayf Masterbatch, yeni yatırımlarla ihracatını da artırmayı hedeflemektedir.

Tayf Masterbatch, 2004 yılında Gaziantep’te halı ipliği ve nonewoven kumaş sektörleri için masterbach üretmek üzere kuruldu. Halen Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2’lik bir alanda, yeni tesislerinde üretime devam eden Tayf Masterbatch, geçtiğimiz senelerde 1400 ton olan mevcut kapasitesini 2013 yılı içerisinde 2000 tonun üzerine çıkarmayı ilk hedefi haline getirmiş durumda. Ayrıca, yeni yıl hedefi olarak yurtiçi pazar payı artışa geçiren Tayf Masterbatch, yeni yatırımlarla ihracatını da artırmayı hedeflemektedir.

Hızlı, güvenilir, çözümcü bir servis ağı

Hızlı, güvenilir ve kesin çözümler getirecek bir servis ağı sunmayı hedefleyen Tayf Masterbatch, ürünlerinin kalite kontrol standartlarına uygun bir biçimde iş ortaklarına sunmayı planlıyor.

Müşteri memnuniyeti ilkesi

Tayf Masterbatch, müşteri memnuniyeti ilkesini her şeyden ön planda tutarak, kalite ve gelişmeyi elden bırakmak istemiyor. Ayrıca, profesyonelleşmek için ticari anlayış ve teknolojik donanımlarını sürekli geliştiren firma, sosyal sorumluluk projeleriyle sektörün her anlamda lider firması olma hedefinde. Tayf Masterbatch, güvenilir ve doğru ürün kullanma ilkelerinden ödün vermeden, çalışkan, bilgili ve araştırmalarını polipropilen iplik, nonewoven kumaş üreten firmalar arasında öncü konuma gelebilmek için Ar-Ge çalışmalarını geceli gündüzlü, yenilikleri kaçırmadan, özgüvenle ve büyük bir hızla sürdürüyor.

07.03.2013
Bu haber 81122 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar